Apie mus

   UAB „VVARFF“, daugiafunkcė įmonė, įkurta 1990-10-26. Bendrovės veikla diversifikuota neatsitiktinai, mat ji kūrėsi sudėtingais pirmais Lietuvos nepriklausomybės metais. Įmonės statybinę kryptį lėmė sėkmingas Plungės tarpkolūkinės statybos organizacijos ir Klaipėdos statybos ir remonto valdybos Nr. 1 privatizavimas.
Klaipėdos statybos ir remonto valdyba atsinešė rimtų statybos objektų patirtį. Jos pastatyti objektai: Klaipėdos jūrų muziejaus delfinariumas, Klaipėdos dviračių trekas ir kt. Patirtis, kvalifikuoti statybos darbų specialistai buvo motyvas imtis stambių projektų įgyvendinimo. Pirmieji tokie projektai: „Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos kelių infrastruktūra“, „Būtingės terminalo statyba“. Tai – istoriniai, jau įgyvendinti projektai. Šiandieniniams projektams keliami nauji reikalavimai, būtina kokybė ir greitis. Dabar dažnas projektas yra įgyvendinamas greičiau, nei numatyta sutartyje.
Elektrotechnika ir statyba – labai giminingos veiklos, dažniausiai lydinčios viena kitą. Darnus jų darbas lemia sėkmę abiejose srityse. Todėl nutarta įkurti atskirą Elektrotechnikos padalinį ir vystyti šią veiklą.

   Spauda. Lietuvai atgavus nepriklausomybę žiniasklaida tapo niekieno nevaržoma. Stagnatišką spaudą keitė nauja – drąsi, atvira ir nepriklausoma.
Besikuriančios nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos aktyvi parama lėmė tai, kad įmonei buvo pasiūlyta visiškai finansuoti rajono laikraščių veiklą. Taip atsirado įmonėje spaudos linija su laikraščių spaustuve Kretingoje.
Pramogų ir viešbučio verslas sukurtas gerokai vėliau – 2007 metais. Taip siekiama dar labiau diversifikuoti įmonės veiklą. Šiuo metu tai yra svarbus Plungės bendruomenės renginių ir laisvalaikio centras.

untitled